Uutiset
Etusivu > Uutiset > Sisältö
Huomautus: Postipalvelu päivittää, päivittää lisätietoja.
- Dec 27, 2017 -

Hyvä Kaikki asiakkaat,

Koska postinjakelija "chinasepta .com" päivittyy äskettäin, se jatkuu noin 20 päivää 1., tammikuu 2018, sillä on jonkin verran vaikutusvaltaa vastaanottamaan ja lähettämään sähköpostia.

Joten käytämme toisen sähköpostipalvelun "alwsci.com" yhteyttä sinuun, kaikki myynti ilmoittaa nämä tiedot vastaavasti.


Jos olet jo ottanut meihin yhteyttä " alwsci.com " huomioi ilmoitus.

Jotta vältät haitat, jos sinulla on kysyttävää tai tilauksia, ota yhteyttä myyntiin suoraan:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Merkitse: mark@alwsci.com
Toukokuu: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Pahoittelemme haittaa, alkuperäinen posti toipuu pian.
Kiitos, että olet aina tukenut meitä.

ALWSCI-tiimi.